Darmowa dostawa od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świece z kamieniem w środku - piękne i bezpieczne

2022-02-16
Świece z kamieniem w środku - piękne i bezpieczne

Świeca z kamieniem

Zatopiony w wosku kamień daje niezwykle magiczny efekt. Jeżeli szukasz naprawdę wyjątkowej świecy, to świeca z kamieniem w środku będzie dobrym wyborem.

Twórcy ozdabiają swoje świece przeróżnymi rodzajami. kształtami, kolorami i wielkościami kamieni. Pięknie wyglądają kamienie nieco wystające ponad wosk – jak skały na oceanie. Odpalenie knota powoduje odsłanianie zanurzonych partii ozdób. Obserwacja tego procesu jest bardzo relaksująca.
Są też świece z niespodzianką. Wówczas kamienie są zalewane woskiem i dopiero, gdy wosk stopniowo topi się i wypala, można dowiedzieć się co w sobie kryła.

Świeca z minerałami i kamieniami szlachetnymi

Najpiękniej w świecach wyglądają mieniące się rożnymi barwami, bogate w przejrzystości minerały i kamienie szlachetne. Już sam fakt, ze powstały tak dawno temu w naturze, sprawia, że umieszczone w świecy nadają jej magicznego charakteru.

Moc płynąca z kamieni szlachetnych oddziaływuje na człowieka, dlatego często stają się talizmanami – osobistymi przedmiotami, które dodają pewności siebie i ułatwiają osiąganie celów.

Zanurzone w wosku sojowym kryształy górskie, różowy kwarc, agaty, rubiny, szmaragdy, ametysty, kamienie księżycowe i wszystkie inne wspaniałości to gwarancja wspaniałego efektu.

W świecach można spotkać też różne kształty kamieni. Czasami są to naturalne bryłki a czasami oszlifowane elementy, np. z kamieniem w kształcie serca – takie właśnie zatapiam w moich świecach Self Love.

Świeca sojowa z kamieniem w środku

Talizman zatopiony w świecy

Kamień, który znajdziesz w świecy może stać się Twoim talizmanem. Jest naładowany energią ziemi, która go stworzyła i energią twórcy, który z czułością umieścił go w wykonywanej przez siebie świecy.Jeśli otrzymałaś świecę w prezencie, jest w niej energia osoby, która Cię obradowała. W końcu jest w nim też Twoja energia, jeśli paliłaś świecę i cieszyłaś się jej blaskiem.

Kamień ze świecy możesz trzymać blisko siebie lub nosić przy sobie. Będzie Ci przypominał, że jesteś ważna i, że wokół Ciebie są ludzie darzący Cię miłością.

W moich świecach Self Love znajduje się kamień w kształcie serca i chciałabym, aby stał się Twoim talizmanem. 

Świece z kryształem, kamieniem i minerałami są 100% bezpieczne

Świece z kamieniami w środku są bezpieczne. Kamienie, kryształy i minerały na pewno nie zapalą się, nie zaczną kopcić. Nie stworzą ryzyka pożarowego oraz nie pojawi się brzydki zapach przy ich używaniu. Możesz przez cały czas użytkować świecę z kamieniami i obserwować swój kamień zatopiony w wosku. Świeca może wypalić się do samego końca – kamieniowi nic nie będzie.

Uważaj za to na świece ozdobione suszonymi roślinami. Wyglądają pięknie, ale istnieje ryzyko, że staną w płomieniach. Używanie tego typu ozdób w świecach jest zabronione.
Dlatego właśnie ja do ozdabiania swoich świec wybrałam kamienie w kształcie serca. W kolekcji Self Love możesz sama wybrać kamień oraz zapach i w ten sposób spersonalizować świecę.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 143 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-22
Szybko, sprawnie, jestem bardzo zadowolona.
2023-12-18
Jestem bardzo zadowolona i polecam
pixel